Competitieteams Voorjaar 2018

Alle indeling en uitslagen zijn vanaf heden te vinden op mijnknltb.toernooi.nl. Extra informatie is de zien als je inlogt.

TeamNaamSS ESS D
dinsdag dames 1 _ 3e klasse
dinsdag dames 1 _ 3e klasseDiny Saris9.09.0
dinsdag dames 1 _ 3e klasseJohanna Verkuylen9.08.1
dinsdag dames 1 _ 3e klasseMarjan Mansveld9.08.4
dinsdag dames 1 _ 3e klasseMieke de Laat9.08.7
dinsdag dames 1 _ 3e klasseMien Verhouden9.07.8
dinsdag dames 1 _ 3e klasseRia Reemers9.08.4
donderdag dames 1 _ 3e klasse
donderdag dames 1 _ 3e klasseEl van Helvoirt
9.08.2
donderdag dames 1 _ 3e klasseIrene van Doesburg8.28.4
donderdag dames 1 _ 3e klasseJeanne van Dijk
9.0
7.5
donderdag dames 1 _ 3e klasseLoes Boeren
8.0
6.9
donderdag dames 1 _ 3e klasseRia Ooms
7.6
7.3
donderdag dames 2 _ 3e klasse
donderdag dames 2 _ 3e klasseAgnes Heesakkers9.08.2
donderdag dames 2 _ 3e klasseAnny Nooijen
9.0
8.7
donderdag dames 2 _ 3e klasseIneke Tournier
9.0
9.0
donderdag dames 2 _ 3e klasseMieke van de Molengraft
9.07.8
donderdag dames 2 _ 3e klasseRia Wuijts
9.08.8
donderdag dames 2 _ 3e klasseSimône Bergen
9.06.6
donderdag dames 3 _ 3e klasse
donderdag dames 3 _ 3e klasseHanny van den Heuvel
9.08.6
donderdag dames 3 _ 3e klasseLineke Zandee
9.08.4
donderdag dames 3 _ 3e klasseMia Knijn
9.08.8
donderdag dames 3 _ 3e klasseMien Verhouden
9.07.8
donderdag dames 3 _ 3e klasseNelly van de Ven
9.08.1
donderdag dames 3 _ 3e klasseRia Reemers
9.08.4
donderdag dames 4 _ 3e klasse
donderdag dames 4 _ 3e klasseDiny Rooijackers9.08.4
donderdag dames 4 _ 3e klasseMaria Gijsbers
9.08.8
donderdag dames 4 _ 3e klasseMarijke de Geus
9.08.5
donderdag dames 4 _ 3e klasseMien Lenting
9.08.7
donderdag dames 4 _ 3e klasseRicky Roxs
9.08.9
donderdag dames 4 _ 3e klasseRielle Venema9.08.7
donderdagavond gemengd 1 _ 8&9 competitie
donderdagavond gemengd 1 _ 8&9 competitieCharonne Maas9.09.0
donderdagavond gemengd 1 _ 8&9 competitieDiana Maas9.09.0
donderdagavond gemengd 1 _ 8&9 competitieRens Berrevoet9.09.0
vrijdag dames 1 _ 2e klasse
vrijdag dames 1 _ 2e klasseAnnemarie Aquarius6.96.4
vrijdag dames 1 _ 2e klasseDorry Goutier8.16.8
vrijdag dames 1 _ 2e klasseGabriëlla van Gelder6.65.4
vrijdag dames 1 _ 2e klasseHelen Kok6.84.9
vrijdag dames 1 _ 2e klasseMuriël van Alphen6.96.9
vrijdag dames 1 _ 2e klasseMyrthe Bezemer7.27.1
vrijdag dames 1 _ 2e klasseNory Walenbergh7.17.0
vrijdag dames 1 _ 2e klasseSandra Lenting6.16.5
vrijdag gemengd 1 _ 3e klasse
vrijdag gemengd 1 _ 3e klasseBabette Broekman8.06.7
vrijdag gemengd 1 _ 3e klasseHilleke Doon8.98.7
vrijdag gemengd 1 _ 3e klasseJeroen Kluytmans7.47.5
vrijdag gemengd 1 _ 3e klasseKlien van Dam7.96.8
vrijdag gemengd 1 _ 3e klasseLinda van de Velde8.16.6
vrijdag gemengd 1 _ 3e klasseWilfried Bolt7.36.7
vrijdag gemengd 2 _ 4e klasse
vrijdag gemengd 2 _ 4e klasseClaire Verspoor9.08.6
vrijdag gemengd 2 _ 4e klasseIsaak de Visser8.78.1
vrijdag gemengd 2 _ 4e klasseMarieke Meeuwissen9.09.0
vrijdag gemengd 2 _ 4e klasseRick Walraven9.07.0
vrijdag gemengd 2 _ 4e klasseRob Severt8.78.5
vrijdag gemengd 2 _ 4e klasseSandra Bouwmans9.07.3
vrijdag gemengd35 1 _ 4e klasse
vrijdag gemengd35 1 _ 4e klasseBas Roukens7.97.9
vrijdag gemengd35 1 _ 4e klasseDanny te Baerts7.96.9
vrijdag gemengd35 1 _ 4e klasseFlip van Zuijlen9.08.9
vrijdag gemengd35 1 _ 4e klasseJoris Matthijssen9.09.0
vrijdag gemengd35 1 _ 4e klasseLean van Zuijlen9.08.8
vrijdag gemengd35 1 _ 4e klasseMien Lenting9.08.7
vrijdag gemengd35 1 _ 4e klasseRobin de Geus8.17.2
vrijdag gemengd35 1 _ 4e klasseSimone Peters9.07.5
vrijdagmiddag heren 1 _ 1e klasse
vrijdagmiddag heren 1 _ 1e klasseCees van Pagée7.25.8
vrijdagmiddag heren 1 _ 1e klasseFrans Logtens7.45.9
vrijdagmiddag heren 1 _ 1e klasseHennie Appelhof7.96.5
vrijdagmiddag heren 1 _ 1e klasseJan Beelen7.86.3
vrijdagmiddag heren 1 _ 1e klasseRené Maters9.06.2
vrijdagmiddag heren 1 _ 1e klasseTed Winters9.06.8
vrijdagmiddag heren 2 _ 3e klasse
vrijdagmiddag heren 2 _ 3e klasseFelix Leenders9.07.2
vrijdagmiddag heren 2 _ 3e klasseJan Knijn9.07.5
vrijdagmiddag heren 2 _ 3e klasseMustafa Hussein9.06.4
vrijdagmiddag heren 2 _ 3e klassePaul van Anrooy9.09.0
vrijdagmiddag heren 2 _ 3e klassePiet van Hout9.09.0
vrijdagmiddag heren 2 _ 3e klasseRinus van Lint9.08.1
woensdagavond zomer heren 1 _ 1e klasse
woensdagavond zomer heren 1 _ 1e klasseMartin van Tol6.76.0
woensdagavond zomer heren 1 _ 1e klasseOlivier van Dongen Torman6.85.6
woensdagavond zomer heren 1 _ 1e klassePim van Loon4.94.8
woensdagavond zomer heren 1 _ 1e klasseSjoerd Otter5.95.7
zaterdag dames 1 _ 1e klasse
zaterdag dames 1 _ 1e klasseJudith Peels6.35.9
zaterdag dames 1 _ 1e klasseMarion Sprenger7.26.9
zaterdag dames 1 _ 1e klasseRuby Gillis7.17.1
zaterdag dames 1 _ 1e klasseSaskia Peels6.07.0
zaterdag dames 1 _ 1e klasseYlona Rooijakkers7.06.7
zaterdag dames 2 _ 2e klasse
zaterdag dames 2 _ 2e klasseAnneke van de Waterlaat9.08.4
zaterdag dames 2 _ 2e klasseChrissy Snoeijs8.17.2
zaterdag dames 2 _ 2e klasseKim Ooms8.88.3
zaterdag dames 2 _ 2e klasseMaartje van Vemde7.67.3
zaterdag dames 2 _ 2e klasseMyrna Ketels8.99.3
zaterdag dames 2 _ 2e klasseNicole de Tollenaer8.98.2
zaterdag dames 2 _ 2e klasseSofie van Baal9.28.8
zaterdag gemengd 1 _ 1e klasse
zaterdag gemengd 1 _ 1e klasseBram de Jong5.84.4
zaterdag gemengd 1 _ 1e klasseDaphne van Immerseel6.24.4
zaterdag gemengd 1 _ 1e klasseMarian van der Veen5.64.6
zaterdag gemengd 1 _ 1e klasseRolf van der Heide5.34.9
zaterdag gemengd 1 _ 1e klasseThomas van Weert4.64.9
zaterdag gemengd 1 _ 1e klasseWendy Willems5.24.5
zaterdag gemengd 2 _ 1e klasse
zaterdag gemengd 2 _ 1e klasseEline van Dijk5.94.7
zaterdag gemengd 2 _ 1e klasseKelly Mansvelders5.95.9
zaterdag gemengd 2 _ 1e klasseReitze ten Cate5.74.9
zaterdag gemengd 2 _ 1e klasseRoland Lunenburg6.06.0
zaterdag gemengd 2 _ 1e klasseSuzanne van Laak6.45.1
zaterdag gemengd 3 _ 1e klasse
zaterdag gemengd 3 _ 1e klasseBram Eyck6.05.8
zaterdag gemengd 3 _ 1e klasseBrechje Molenaar van Uden7.66.7
zaterdag gemengd 3 _ 1e klasseCarlijne Denteneer8.38.0
zaterdag gemengd 3 _ 1e klasseJan Willem de Graauw7.06.3
zaterdag gemengd 3 _ 1e klasseKarin Wennink6.75.8
zaterdag gemengd 3 _ 1e klasseSander Molenaar8.36.6
zaterdag gemengd 4 _ 2e klasse
zaterdag gemengd 4 _ 2e klasseDurand Rekko6.75.6
zaterdag gemengd 4 _ 2e klasseJose Gabriel Herrero Conejero6.86.2
zaterdag gemengd 4 _ 2e klasseMarissa Fernãndez8.37.1
zaterdag gemengd 4 _ 2e klasseRoel Korfage6.75.6
zaterdag gemengd 4 _ 2e klasseSylwia Wiankowska7.27.2
zaterdag gemengd 5 _ 3e klasse
zaterdag gemengd 5 _ 3e klasseBahar Otter8.98.7
zaterdag gemengd 5 _ 3e klasseFloor Crijns8.68.8
zaterdag gemengd 5 _ 3e klasseJeanine de Graauw9.08.7
zaterdag gemengd 5 _ 3e klasseJuul van Dongen9.09.0
zaterdag gemengd 5 _ 3e klasseMarloes de Lange9.09.0
zaterdag gemengd 5 _ 3e klasseRineke Hilgerdenaar9.09.0
zaterdag gemengd 5 _ 3e klasseSander Schouwenaar8.28.8
zaterdag gemengd 5 _ 3e klasseStefan de Lange9.09.0
zaterdag gemengd 6 _ 4e klasse
zaterdag gemengd 6 _ 4e klasseElodie Ariaens9.08.8
zaterdag gemengd 6 _ 4e klasseInge van Densen9.09.0
zaterdag gemengd 6 _ 4e klasseJasmijn Vos9.09.0
zaterdag gemengd 6 _ 4e klasseKim Vegt9.09.0
zaterdag gemengd 6 _ 4e klasseLotty Huijboom9.09.0
zaterdag gemengd 6 _ 4e klasseMart van Haaren9.09.0
zaterdag gemengd 6 _ 4e klasseMathijs van Ditshuizen9.09.0
zaterdag gemengd 6 _ 4e klasseMaurice Kastelijn9.09.0
zaterdag heren 1 _ hoofd klasse
zaterdag heren 1 _ hoofd klasseDennis Bommelijn4.14.5
zaterdag heren 1 _ hoofd klasseRon van Pol4.84.9
zaterdag heren 1 _ hoofd klasseTim Helsper3.53.6
zaterdag heren 1 _ hoofd klasseTim van den Nieuwenhof5.04.1
zaterdag heren 1 _ hoofd klasseTim van der Donk4.64.6
zaterdag heren 1 _ hoofd klasseVarin Boumeester4.74.5
zaterdag heren 2 _ 2e klasse
zaterdag heren 2 _ 2e klasseBowling Karapun7.26.5
zaterdag heren 2 _ 2e klasseIvo Janssen6.05.1
zaterdag heren 2 _ 2e klasseJoris van Alphen4.63.7
zaterdag heren 2 _ 2e klasseMartin van Tol6.76.0
zaterdag heren 2 _ 2e klassePim van Loon4.94.8
zaterdag heren 2 _ 2e klasseYuri van Vugt6.35.3
zaterdag heren 3 _ 4e klasse
zaterdag heren 3 _ 4e klasseArnout van de Stadt7.27.5
zaterdag heren 3 _ 4e klasseChristoph Mens9.09.0
zaterdag heren 3 _ 4e klasseDjebbe Verbaal7.97.0
zaterdag heren 3 _ 4e klasseHuub van den Broek8.28.4
zaterdag heren 3 _ 4e klasseJeroen Hoefnagels9.08.1
zaterdag heren 3 _ 4e klasseNiels Hendriks8.47.7
zaterdag heren 3 _ 4e klasseRichard van den Eijnden8.78.9

 

De Doornakkers