Competitieteams Winter 2017

Voor uitslagen zonder inloggen (zonder wedstrijddetails) klik hier >

Voor uitslagen zal je in moeten loggen via mijnknltb.nl > Je kan ook klikken op onderstaande links om naar het team van je keuze te uitslagen en geplande wedstrijden te bekijken.

Rating EnkelRating Dubbel
heren
Hoofdklasse
Doornakkers 1
Ivo Janssen5.61735.2802
Pim van Loon4.67044.934
Ron van Pol4.94824.817
Tim van den Nieuwenhof5.01814.1446
Tim van der Donk4.37614.6117
Varin Boumeester4.85184.4138

 

De Doornakkers