Competitieteams Voorjaar 2017

Voor uitslagen zonder inloggen (zonder wedstrijddetails) klik hier >

Voor uitslagen zal je in moeten loggen via mijnknltb.nl > Je kan ook klikken op onderstaande links om naar het team van je keuze te uitslagen en geplande wedstrijden te bekijken.

Competitie teamsRating enkel // dubbel
Alle teams heel veel succes en plezier!
Dinsdag ochtend dames 1 – 3e klasse
Marjan Mansveld
Ria Reemers
Mieke de Laat
Diny Saris
Mien Verhouden
Johanna Verkuylen
9.0 // 8.2
9.0 // 8.8
9.0 // 8.5
9.0 // 9.0
9.0 // 8.3
9.0 // 8.0
Dinsdag ochtend dames 2 – 3e klasse
Anny Nooijen
Irene van Doesburg
Marijke de Geus
Agnes Heesakkers
Loes Werkhoven
9.0 // 8.2
8.2 // 8.0
9.0 // 8.6
9.0 // 8.8
9.0 // 8.4
Donderdag middag dames 1 – 3e klasse
Ria Ooms
Loes Boeren
Jeanne van Dijk
Irene van Doesburg
El van Helvoirt
7.6 // 6.6
8.0 // 6.8
9.0 // 7.0
8.2 // 8.0
9.0 // 7.6
Donderdag middag dames 2 – 3e klasse
Agnes Heesakkers
Simône Bergen
Mieke van de Molengraft
Ineke Tournier
Ria Wuijts
9.0 // 8.8
9.0 // 7.3
9.0 // 7.5
9.0 // 8.9
9.0 // 8.3
Donderdag middag dames 3 – 3e klasse
Ria Reemers
Hanny van den Heuvel
Mia Knijn
Nelly van de Ven
Mien Verhouden
Lineke Zandee
9.0 // 8.8
9.0 // 8.6
9.0 // 8.5
9.0 // 8.1
9.0 // 8.3
9.0 // 8.6
Donderdag middag dames 4 – 3e klasse
Mien Lenting
Maria Gijsbers
Diny Rooijackers
Ricky Roxs
Rielle Venema
9.0 // 7.9
9.0 // 8.3
9.0 // 7.6
9.0 // 7.9
9.0 // 8.1
Vrijdag middag gemengd 1 – 2e klasse
Hans de Geus
Sjef van Beek
Loes Boeren
Jeanne van Dijk
Ger van Gelder
Ria Ooms
8.8 // 8.3
9.0 // 9.0
8.0 // 6.8
9.0 // 7.0
9.0 // 9.0
7.6 // 6.6
Vrijdag middag heren 1 – 1e klasse
René Maters
Hennie Appelhof
Jan Beelen
Frans Logtens
Cees van Pagée
Ted Winters
9.0 // 6.8
7.9 // 7.2
7.8 // 6.3
7.4 // 6.8
7.2 // 6.8
9.0 // 6.8
Vrijdag middag heren 2 – 3e klasse
Wil van Kleef
Leon te Baerts
Jan van Beek
Jos Heesakkers
Hans van der Loop
George van de Molengraft
Louis Staals
Jos van der Steen
Gerard van de Ven
Frans van Wolffelaar
9.0 // 7.9
8.8 // 8.8
9.0 // 8.1
8.7 // 7.5
9.0 // 8.3
8.2 // 7.2
9.0 // 7.2
6.6 // 5.3
9.0 // 8.3
9.0 // 7.9
Vrijdag middag heren 3 – 3e klasse
Piet van Hout
Paul van Anrooy
Mustafa Hussein
Jan Knijn
Rinus van Lint
9.0 // 9.0
9.0 // 9.0
9.0 // 6.3
9.0 // 7.6
9.0 // 8.4
Vrijdag avond gemengd 1 – 4e klasse
Rick Walraven
Sandra Bouwmans
Richelle Schreurs
Rob Severt
Claire Verspoor
Isaak de Visser
9.0 // 9.0
9.0 // 9.0
9.0 // 9.0
9.0 // 9.0
9.0 // 9.0
8.9 // 8.4
Vrijdag avond gemengd 35+ 1 – 4e klasse
Lean van Zuijlen
Robin de Geus
Diana Mathijssen
Simone Peters
Flip van Zuijlen
9.0 // 8.5
8.1 // 7.1
8.8 // 7.4
9.0 // 7.5
9.0 // 8.2
Zaterdag dames 1 – Hoofdklasse
Monique van Kleef
Muriël van Alphen
Myrthe Bezemer
Maartje van Esch
Gabriëlla van Gelder
Helen Kok
Hélène Kortmann
6.0 // 4.3
6.9 // 6.9
7.2 // 6.9
7.6 // 6.4
6.5 // 5.7
6.9 // 4.7
6.9 // 6.0
Zaterdag dames 2 – 2e klasse
Manon de Caluwé
Sandra Hermanns
Marieke Peeters
Chrissy Snoeijs
Nicole de Tollenaer
Maartje van Vemde
Nory Walenbergh
Anneke van de Waterlaat
8.8 // 8.2
9.0 // 9.0
9.0 // 8.2
8.1 // 7.2
8.7 // 8.6
8.0 // 6.8
7.2 // 6.9
9.0 // 8.3
Zaterdag gemengd 1 – 1e klasse
Daphne van Immerseel
Rolf v/d Heide
Bram de Jong
Marian van der Veen
Thomas van Weert
Wendy Willems
6.0 // 4.9
5.2 // 5.2
5.5 // 5.3
5.6 // 5.1
4.9 // 5.0
5.4 // 4.6
Zaterdag gemengd 2 – 2e klasse
Suzanne van Laak
Reitze ten Cate
Eline van Dijk
Roland Lunenburg
Kelly Mansvelders
Sjoerd Mostermans
6.4 // 5.5
6.4 // 5.5
6.3 // 6.1
6.0 // 6.2
6.2 // 6.0
5.1 // 5.1
Zaterdag gemengd 3 – 2e klasse
Olivier van Dongen Torman
Ruud Boesten
Anne Bots
Judith Peels
Saskia Peels
Pim van Loon
6.6 // 5.4
5.7 // 5.1
6.4 // 5.3
6.0 // 6.0
6.1 // 5.9
5.6 // 5.4
Zaterdag gemengd 4 – 2e klasse
Jan Willem de Graauw
Linda Brands
Sander Molenaar
Brechje van Uden
Karin Wennink
6.9 // 5.5
7.0 // 6.8
7.0 // 6.4
7.0 // 7.0
6.3 // 6.3
Zaterdag gemengd 5 – 3e klasse
Durand Rekko
Marissa Fernãndez
Jeanine de Graauw
Roel Korfage
Marjolein Scholten
Sylwia Wiankowska
7.0 // 6.5
8.1 // 6.9
9.0 // 8.7
7.7 // 6.8
7.0 // 6.8
7.2 // 7.9
Zaterdag gemengd 6 – 4e klasse
Stefan de Lange
Gerbert van Beek
Juul van Dongen
Rineke Hilgerdenaar
Esther Koeman
Noëmi Bezemer
Sander Schouwenaar
9.6 // 8.8
9.0 // 9.0
9.0 // 9.4
9.0 // 9.0
9.2 // 9.2
9.0 // 9.0
8.8 // 8.5
Zaterdag gemengd 7 – 4e klasse
Nico Akkerman
Inge van Densen
Armand van Deursen
Mathijs van Ditshuizen
Melody Mijnsbergen
Marieke Neve
9.4 // 9.2
9.7 // 9.3
9.0 // 9.0
9.0 // 9.0
9.0 // 9.3
9.5 // 8.3
Zaterdag heren 1 – 1e klasse
Tim van der Donk
Dennis Bommelijn
Varin Boumeester
Tim van den Nieuwenhof
Sjoerd Otter
Ron van Pol
5.6 // 5.0
3.8 // 4.0
4.7 // 4.6
4.3 // 4.1
7.0 // 6.0
5.3 // 5.3
Zaterdag heren 2 – 2e klasse
Martin van Tol
André Doorenbos
Hans van der Horst
Ivo Janssen
Pieter Oomens
Yuri van Vugt
6.3 // 5.8
5.1 // 5.5
7.0 // 5.8
5.9 // 5.3
5.0 // 5.1
6.2 // 6.3
Zaterdag heren 3 – 4e klasse
Niels Hendriks
Jurrian Bakker
Ben van den Broek
Dennie Tegelaars
Edmond Toscano
Djebbe Verbaal
8.5 // 7.9
9.0 // 8.3
7.6 // 7.9
7.7 // 7.8
8.5 // 7.0
8.0 // 7.4
Zaterdag heren 4 – 4e klasse
Maurice Kastelijn
Justus Faber
Mart van Haaren
Milan Marell
Kim Vegt
Erik Wieringa
Roy Zöld
9.5 // 9.3
8.9 // 9.0
9.2 // 8.6
9.7 // 9.3
9.5 // 9.3
9.6 // 9.1
9.0 // 9.0
Zondag gemengd 1 – 2e klasse
Jeroen Kluytmans
Wilfried Bolt
Babette Broekman
Klien van Dam
Hilleke Doon
7.4 // 7.9
6.9 // 6.5
8.3 // 8.5
7.3 // 6.3
8.9 // 8.3
De Doornakkers