Competitieteams Voorjaar 2016 senioren

Voor uitslagen zonder inloggen (zonder wedstrijddetails) klik hier >

Voor uitslagen eerst inloggen via mijnknltb.nl >

 

Dames Dubbel 17+ dinsdag   3e klasse team 1  
uitslagen Marjan   Mansveld 9,0 7,2
  Marianne   Brown-Smulders 9,0 9,0
  Mien   Verhouden 9,0 7,9
  Diny   Saris 9,0 9,0
  Mieke de Laat 9,0 8,5
  Johanna   Verkuylen 9,0 7,8
Dames Dubbel 17+ dinsdag   3e klasse team 2  
uitslagen Anny   Nooijen 9,0 8,5
  Agnes   Heesakkers 9,0 8,5
  Irene van Doesburg 8,0 8,1
  Marijke de Geus 9,0 9,0
  Loes   Werkhoven 9,0 8,5
Dames Dubbel 17+ donderdag   2e klasse team 1  
uitslagen Ria   Ooms 7,4 7,1
  Irene van Doesburg 8,0 8,1
  El van Helvoirt 9,0 7,2
  Jeanne van Dijk 9,0 7,4
  Loes   Boeren 7,8 7,0
Dames Dubbel 17+ donderdag   3e klasse team 2  
uitslagen Agnes   Heesakkers 9,0 8,5
  Simône   Bergen 9,0 7,8
  Mieke van de Molengraft 9,0 7,5
  Ineke   Tournier 9,0 8,6
  Ria   Wuijts 9,0 8,3
  Anny   Nooijen 9,0 8,5
Dames Dubbel 17+ donderdag   3e klasse team 3  
uitslagen Ria   Reemers 8,8 8,1
  Lineke   Zandee 9,0 8,0
  Hanny van den Heuvel 9,0 8,4
  Mia   Knijn 9,0 8,6
  Nelly van de Ven 9,0 8,1
  Mien   Verhouden 9,0 7,9
Dames Dubbel 17+ donderdag   3e klasse team 4  
uitslagen Mien   Lenting 9,0 7,1
  Ricky   Roxs 9,0 7,8
  Diny   Rooijackers 9,0 7,4
  Maria   Gijsbers 9,0 9,0
  Rielle   Venema 9,0 7,5
Gemengd Dubbel 35+ vrijdag   4e klasse team 1  
uitslagen Lean van Zuijlen 9,0 8,1
  Robin de Geus 8,4 7,7
  Simone   Peters 9,0 8,3
  Mien   Lenting 9,0 7,1
  Flip van Zuijlen 9,0 8,8
  Freek   Croese 9,0 8,9
Heren Dubbel 50+ vrijdag   1e klasse team 1  
uitslagen Hennie   Appelhof 7,8 6,8
  Willem van den Broek 8,1 6,1
  René   Maters 8,8 6,4
  Ted   Winters 9,0 6,5
  Jan   Beelen 7,7 7,1
Heren Dubbel 50+ vrijdag   3e klasse team 2  
uitslagen Wil van Kleef 9,0 8,1
  Jan van Beek 9,0 7,6
  George van de Molengraft 8,1 7,0
  Louis   Staals 9,0 7,3
  Jos van der Steen 6,4 5,2
  Gerard van de Ven 9,0 8,2
  Frans van Wolffelaar 9,0 7,8
  Leon te Baerts 8,6 8,7
  Hans van der Loop 9,0 8,6
  Jos   Heesakkers 8,5 7,3
Heren Dubbel 50+ vrijdag   3e klasse team 3  
uitslagen Piet van Hout 9,0 8,6
  Mustafa   Hussein 9,0 6,3
  Rinus van Lint 9,0 8,2
  Jan   Knijn 9,0 7,2
  Paul van Anrooy 9,0 9,0
Dames 17+ zaterdag   hoofdklasse team 1  
uitslagen Monique van Kleef 5,9 5,1
  Wendy   Willems 5,8 5,3
  Muriël van Alphen 6,7 6,8
  Maartje van Esch 7,5 6,3
  Helen   Kok 6,8 5,1
  Gabriëlla van Gelder 6,1 6,1
  Hélène   Kortmann 6,8 5,7
  Myrthe   Bezemer 7,0 6,2
Dames 17+ zaterdag   3e klasse team 2  
uitslagen Manon de Caluwé 8,7 8,6
  Nicole de Tollenaer 8,8 9,0
  Nory   Walenbergh 7,8 7,3
  Sandra   Hermanns 9,0 9,0
  Maartje van Vemde 8,0 7,3
  Marieke   Peeters 9,0 8,3
  Ellen   Oude Grotebevelsborg 8,5 8,6
  Chrissy   Snoeijs 7,9 7,7
Gemengd 17+ zaterdag   2e klasse team 1  
uitslagen Brechje van Uden 7,4 8,0
  Sander   Molenaar 8,1 6,7
  Pim van Loon 6,2 4,8
  Karin   Wennink 6,2 6,1
  Jan Willem de Graauw 6,7 5,7
  Saskia   Peels 6,0 6,1
  Judith   Peels 6,0 5,3
Gemengd 17+ zaterdag   2e klasse team 2  
uitslagen Suzanne van Laak 6,6 5,8
  Eline van Dijk 5,6 5,4
  Roland   Lunenburg 6,7 5,7
  Linda   Brands 7,7 6,2
  Kelly   Mansvelders 6,4 5,4
  Rene   Boer 6,1 5,8
Gemengd 17+ zaterdag   3e klasse team 3  
uitslagen Durand   Rekko 7,4 7,4
  Jeanine van Beelen 9,0 8,7
  Marissa   Fernãndez 8,2 8,0
  Sjoerd   Otter 7,2 7,3
  Bahar   Otter 9,0 8,3
Gemengd Dubbel 35+ zaterdag   2e klasse team 1  
uitslagen Hans de Geus 8,7 7,4
  Ria   Ooms 7,4 7,1
  Jeanne van Dijk 9,0 7,4
  Loes   Boeren 7,8 7,0
  Brian van Otterdijk 6,3 6,6
  Frans   Logtens 7,3 6,6
Heren 17+ zaterdag   hoofdklasse team 1  
uitslagen Tim van der Donk 4,8 4,6
  Varin   Boumeester 4,1 4,8
  Sjoerd   Vlemmings    
  Camiel   Aldershof 6,4 6,0
  Stevan   Aldershof 3,9 4,2
Heren 17+ zaterdag   2e klasse team 2  
uitslagen Dennis   Bommelijn 4,0 4,0
  Bram de Jong 5,0 4,7
  Ruud   Boesten 5,3 5,2
  Thomas van Weert 4,9 4,8
  Sjoerd   Mostermans 5,8 4,9
  Rolf v/d Heide 4,9 5,1
Heren 17+ zaterdag   2e klasse team 3  
uitslagen Ron van Pol 5,8 5,8
  Reitze ten Cate 6,1 5,1
  Olivier van Dongen Torman 7,1 6,1
  Martin van Tol 6,0 5,8
Heren 17+ zaterdag   4e klasse team 4  
uitslagen Sander   Schouwenaar 8,5 8,4
  Gerbert van Beek 9,0 9,0
  Kim   Vegt 9,4 9,4
  Milan   Marell 9,9 9,4
  Maurice   Kastelijn 9,7 9,2
  Justus   Faber 9,0 8,8
Heren 17+ zaterdag   4e klasse team 5  
uitslagen Juul van Dongen 9,2 9,2
  Stefan de Lange 9,2 9,2
  Ben van den Broek 9,0 9,0
  Nico   Akkerman 9,2 9,2
  Haaren van Haaren    
  Erik   Wieringa    
  zaterdag   reserves    
  André   Doorenbos 4,9 5,3
  Pieter   Oomens 4,9 4,9
  Hans van der Horst 6,9 5,7
 
Gemengd 17+ zondag   3e klasse team 1  
uitslagen Jeroen   Kluytmans 7,2 7,2
  Wilfried   Bolt 6,8 6,3
  Hilleke   Doon 8,8 8,1
  Klien van Dam 7,2 6,6
  Babette   Broekman 8,4 7,8
  Scholten   Marjolein    
Heren 17+ zondag   3e klasse team 1  
uitslagen Djebbe   Verbaal 7,7 7,1
  Niels   Hendriks 8,8 8,7
  Dennie   Tegelaars 8,7 8,3
  Jurrian   Bakker 9,0 7,9
  Nick   Dekkers 8,2 7,2

 

De Doornakkers